Reference

  Kovbojové z divokých hor se ničeho jen tak nezaleknou. Počasí je neodradí, mráz ani slunko nespálí. Stále v dobré náladě a plní síly a elánu. Je skoro k neuvěření, když dnes ještě padnete na partu řemeslníků, kterou jejich práce baví a dělají ji pořádně.  A je to vidět.

  Rád bych vám popsal zkušenost, kterou jsme měli s touto partou na naší stavbě rodinného domku na svahu pod lesem v Jizerkách. Popisuji to takhle epicky, aby bylo jasné, s jakými podmínkami museli kluci pracovat.

  Hrubá stavba byla hotova v polovině prosince, práce na krovu začaly vzápětí. Parta se musela poprat se sněhem, mrazem a často nesjízdnou komunikací, a tedy i s obtížnou dopravou materiálu.

  První měsíc je prověřil dostatečně. Stihl se celý krov i s vikýři a střechou garáže včetně folie, takže mohla být osazena okna. Zatopilo se v kamnech a rozjela se práce uvnitř ranče. To byl základ úspěchu.

  S Kovboji byla spolupráce radost. Klaplo vše, co bylo domluveno, ať už to byl rozsah prací, termíny, domluvené finance a kvalita odvedené práce. Nejvíc je baví práce se dřevem a krytinou, nejlépe, když jim vítr sfoukává stetsony z hlav na hřebenech střech.

  Stejně tak se ale s elánem věnovali vnitřku domu a nezalekli se ani vody, elektřiny či topení. A jedné věci si cením obzvlášť – když jim něco není jasné nebo mají lepší řešení – neváhají vyslat po vzoru rudých bratrů kouřové signály a prostě se zeptat a domluvit.

  Takže za nás – rozhodně všechny palce nahoru. Howgh!

  – Ing. Arch. Aleš Nedvídek

  Kontakt

  Ozvěte se nám a něco skvělého společně vymyslíme! 

  + 420 724 336 379

  martas.kohl@gmail.com

  Kontaktní formulář

  11 + 14 =